Audi SQ5
3.0 TFSI V6 Quattro | Luchtvering | Trekhaak | 360 Camera | B/O | Pano | Head-Up |
Direct kopen, basisprijs: € 114.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 114.950,-
LEASEPRIJS: € 1.622,66 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 19.690,52 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi SQ5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 3.0 TFSI V6 Quattro | Luchtvering | Trekhaak | 360 Camera | B/O | Pano | Head-Up | |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 20 augustus 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 7.996 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.622,66 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 114.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JVS-38-Z |
| Motorinhoud: | 2.995 cc |
| Vermogen: | 270 kw / 368 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 2.015 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.610 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Mechanisch zwenkbare trekhaak
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar
- S Line exterieur
- Akoestische ramen voordeuren
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend
- buitenspiegels met verlichting
- Bumpers in vollak
- Comfort opening kofferdeksel
- Dakreling zwart
- dimlichten automatisch
- Koplampreinigingssysteem met sproeiervloeistofpeilindicator
- LED-achterlichten pro
- LED-koplampen plus
- LED dagrijverlichting
- Privacy glas
- Thermische isolatie en akoestische beglazing voorruit
- Zwarte buitenspiegelbehuizing
- Infotainment
- Audi Connect diensten
- Smartphone interface
- Audi phone box light
- Audi virtual cockpit
- boordcomputer
- Digitale radio ontvangst
- USB-poorten met oplaadfunctie op eerste en tweede zitrij
- Interieur & Comfort
- Automatische comfort airconditioning met 3 zones
- kunstlederen interieurdelen
- leder/kunstleder bekleding
- Verwarmbare voorstoelen
- Achteruitrijcamera
- Akoestisch voertuigwaarschuwingssysteem
- Ambiente lichtpakket plus
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Bagageruimte- en opbergpakket
- Draadloze sleutel zonder safelock
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoelen
- Hemelbekleding in zwart
- Hndmatige stuurwielverstelling
- Interieur applicaties in aluminium optiek
- Interieurvoorverwarming en -ventilatie
- Lederen sportstuur, 3-spaaks, aan boven- en onderkant afgevlakt, met multifunctie- en schakelpaddles
- Middenarmsteun voor A4
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Scheidingsnet
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Parkeerassistent Plus
- Aandacht en vermoeidheidsdetectie
- Adaptive cruise control
- Airbags voor, airbag passagier voor kan worden gedeactiveerd
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanning controle systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- Kruispunt assistent
- Lane departure warning
- Noodremassistent voor
- Parkeerhulp plus met afstandsweergave
- Snelheidsbegrenzer op basis van verkeersborden
- Uitwijkhulp en hulp bij afslaan voor
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera
- Zijairbags voorin, gordijnairbags, centrale airbag voorin
- Overig
- Audi Sport wielen 21", veelspaak-S, zwart metallic, glansgedraaid
- Geheugenfunctie voor bestuurdersstoel en buitenspiegels
- MMI experience pro
- Adaptieve luchtvering
- Bang & Olufsen premium geluidssysteem met 3D-geluid
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- e-tron oplaadsysteem compact
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- head-up display